З Чернівців відправився перший пасажирський авіарейс до Єгипту

Новини Чернівців / топ новини / економіка, бізнес
7 724
0
З Чернівців відправився перший пасажирський авіарейс до Єгипту

На відпочинок до Єгипту можна полетіти з Чернівців. З 28 грудня розпочато виконання пасажирського авіарейсу "Чернівці-Хургада". Сьогодні о 14.10 перший рейс вилетів з нашого аеропорту.

Як повідомили кореспонденту molbuk.ua у прес-службі аеропорту, дозвіл на виконання цього рейсу отримала українська авіакомпанія Bravo Airways. Наразі планується виконання 4 рейсів впродовж найближчого місяця – раз на тиждень по середах. Виконує польоти літак McDonnell Douglas MD-83. У перший рейс полетів 121 дорослий пасажир, а також багато дітей, наймолодшому з яких лише рік.

В аеропорту пояснили, що квитки прив’язані до турів на відпочинок і реалізовуються через туристичних операторів.

В одній з турфірм Чернівців розповіли, що придбати тури до Хургади з вильотом з нашого міста можна на січень – вільні місця є. Наприклад, тур на двох на 7 ночей з перельотом і відпочинком "все включено" у 4-зірковому готелі в Єгипті обійдеться у 13,6 тисячі гривень.

Bravo Airways отримала дозвіл на рейс "Чернівці-Хургада" на місяць – авіакомпанія буде вивчати ринок. За інформацією у ЗМІ, Bravo Airways зараз активно займається освоєнням українського ринку перевезень, розпочинає виконувати низку авіарейсів по Україні та з українських міст за кордон. Зокрема, одночасно з Чернівцями Bravo Airways отримала дозвіл на перельоти до Єгипту з Херсона.

Авіакомпанія Bravo Airways заснована 2012 року, виконує регулярні та чартерні рейси, базується у Києві (Бориспіль).

Приєднуйтесь до "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
«За місяць робимо до 18 тонн»: як на підприємстві Буковини роблять натуральний сік — відео
37 271
Як квасити капусту: поради жительки Хмельниччини, яка готує її за давнім рецептом
21 220
«Дах – як решето, небо видно!»: на Буковині ветеран АТО просить допомогти із покрівлею
15 092
Проїхав понад 11 тисяч кілометрів на мотоциклі: у Чернівцях зустріли лікаря-мандрівника
11 127
Лікарям повідомили про підозру після смерті одеського мільйонера-забудовника
8 019
Від золотої діадеми до операції “Запад”: краєзнавець оживив історію рідного села на Буковині
6 393
Назвали громади Буковини, які найбільше коштів виділяють на ЗСУ
5 681
У селах на Буковині спалах африканської чуми свиней: оголосили карантин
5 324
Замість спортивного об’єкта - житло: як ділянка під спорт у центрі Чернівців перетворилася на багатоповерхівку
5 276
Повернувся з російського полону і знову пішов на фронт. Історія захисника з Буковини
4 082


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.