У Чернівцях Продан скупив "Самопоміч", - нардеп Бурбак

Новини Чернівців / топ новини / новини
4 395
0
У Чернівцях Продан скупив "Самопоміч", - нардеп Бурбак

Лідер парламентської фракції "Народний фронт" Максим Бурбак заперечив слова депутата Чернівецької міськради від "Самопомочі" Віталія Гавриша про те, що Бурбак нібито намагається підкупити нардепів "Самопомочі" у Верховній Раді.

Про це народний депутат заявив сьогодні у телефонному коментарі кореспондентові molbuk.ua

Зокрема, він вдався до емоційних висловлювань у бік представників "Самопомочі" у міській раді, назвавши деяких з них "запроданцями".

"Більшість депутатів фракції "Самопоміч" у Чернівцях - це запроданці. Крім двох хлопців, які воювали в АТО, і в яких, я сподіваюся, ще є залишки совісті (очевидно, йдеться про депутатів Олександра Ставчанського і Віталія Матвієнка, - авт.) Я також знаю і про наклепи Гавриша та Продана про те, що атошники мною куплені. Хочу спростувати ці нісенітниці. Так, я знаю багатьох атошників, бо допомагав їм, і не тільки їм, а й багатьом буковинцям, які воювали. Мені вистачає справ у Верховній Раді. Це лише у Чернівцях у міськраді таке робиться — купують одне одного, як худобу. Так і пишіть: деякі депутати “Самопомочі” - це худоба. А їхній поводир — Василь Продан", - заявив нардеп.

Також Бурбак сказав, що він попередив про ситуацію в Чернівецькій міськраді лідера парламентської фракції "Самопоміч" Олега Березюка.

"Я, особисто знаючи “розклад” у Чернівецькій міській раді, попередив голову фракції “Самопоміч” Олега Березюка, з яким ми сидимо поряд на засіданнях комітетів у Верховній Раді, що вони — заПроданці. Вони - худоба, яку купили на ярмарку, і водять. І нехай Віталій Гавриш не переносить свої відносини у Чернівецькій міськраді у площину Верховної Ради. Хай краще пояснить своїм виборцям, чому він продався? Я нормально ставлюся до опонентів, але наклепів терпіти не буду", - додав народний депутат.

Нагадаємо, керівник фракції “Самопоміч” Віталій Гавриш у коментарі кореспондентові molbuk.ua повідомив, що йому відомо, що депутатів фракції “Самопоміч” у Верховній Раді активно намагаються підкупити - в тому числі і керівник фракції “Народний фронт” Максим Бурбак.

Приєднуйтесь до "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Мобілізація на Буковині: Осипенко анонсував більше рекрутингових центрів і кінець «бусифікації»
19 436
У Чернівцях штормовий вітер піднімає дах будинку - відео
17 897
«За що так Чернівці не любите?»: депутат обурився прибуттям потяга до Києва о 5:30
17 338
Вважався зниклим безвісти: на Буковині востаннє додому повертається Олександр Савчук
16 590
Осипенко призначив кураторів над районами Буковини - хто за що відповідатиме
15 104
"Щирі співчуття родині": на Буковині у ДТП загинула випускниця ЧНУ
11 874
Доплата за стаж: хто отримає спеціальну надбавку у 2026 році
11 415
Гуцули дружні, серед дністровців - конкуренція: враження Осипенка від громад Буковини
11 007
Мільйони гривень зарплати та криптовалюта: декларації посадовців Буковини з чималими статками
10 654
«Міша, нема часу. «Буковина» грає»: як вболівальники з Чернівців підтримували свою команду
9 037