На Буковині оселився зубр із Миколаївського зоопарку

Новини Чернівців / топ новини / Життя
4 038
0
На Буковині оселився зубр із Миколаївського зоопарку

На Буковині у мисливському господарстві "Зубровиця" оселився зубр Мурза.

Про це повідомляє обласне управління лісового і мисливського господарства.

У 2009 році ДП "Сторожинецький лісгосп" власним коштом збудував величезний вольєр площею 80,3 га на території Банилівського лісництва. Призначенням вольєру було збереження і розмноження популяції зубра, яка останніми роками сильно скоротилась. Протягом довгого періоду велись перемовини із Хмільницьким лісгоспом Вінницького ОУЛМГ про придбання у них молодих особин зубра, здатних до відтворення. На жаль цей проект поки не вдалося реалізувати, він досі на стадії погодження у науковій раді академії наук.

Мисливське господарство "Зубровиця" лісгоспу знайшло альтернативний варіант і звернулося до комунальної установи "Миколаївський зоопарк". Керівництво зоопарку радо відгукнулося на ініціативу буковинських лісівників, особливо з огляду на мету і на умови, які були створені у вольєрі для червонокнижних тварин. Першим жителем вольєру став Мурза, молодий, здоровий самець (вік 1 рік 5 місяців).

Для перевезення тварини на відстань понад 800 км збудували спеціальну клітку за розмірами і конструкцією погодженою з спеціалістами зоопарку. Мурза нормально переніс подорож і в ніч на 3 грудня прибув до своєї нової оселі. Тут його зустрічали колективи двох лісництв і весь склад мисливського господарства "Зубровиця". Тож у лісівників Сторожинечиини свято – вольєр почав функціонувати за призначенням. Попереду ще багато роботи. Необхідно знайти для Мурзи пару, щоб вже з часом у вольєрі святкувати родини.

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
У Чернівцях колишній начальник фіскальної служби почав самовільне будівництво у заповіднику
17 283
У селі на Буковині жінка з кількаметрової висоти впала з кладки у річку
12 055
Купують сітками: на ринках Чернівців ціни на капусту рекордно низькі
11 772
Сильні заморозки і дощ з мокрим снігом: на Буковині у вихідні погіршиться погода
8 365
"Так сильно ще не смерділо": чернівчани скаржаться на сморід у різних частинах міста
8 021
З одного боку – скеля, з іншого – крутий схил: на Буковині розпочали ремонт гірського серпантину
7 920
Старшокласники будуть навчатися не всюди: які школи у Чернівцях стануть ліцеями
6 422
Завтра на Буковині будуть погодинні відключення: кого це стосується
6 181
Прокуратура вважає, що в Чернівцях діяла ОЗГ, яка розтратила 2,2 млн грн "Міськсвітла"
6 102
Скандал, в якому заступник мера міста на Буковині переправляв ухилянтів за кордон: реакція Козака
5 769


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.