«Мені нема про що домовлятися з депутатами», - мер Чернівців

Новини Чернівців / політика, влада
3 177
0
«Мені нема про що домовлятися з депутатами», - мер Чернівців

Міський голова Чернівців Олексій Каспрук не бачить необхідності у кулуарних домовленостях з депутатами міської ради.

Про це він заявив під час прямого ефіру на телеканалі "Буковина" 25 листопада, пише molbuk.ua

"Я неодноразово чую від деяких представників так званої опозиції, що мер не хоче з нами домовлятися. А я говорю про те, що мені немає про що домовлятися. Я готовий до обговорення будь-якої ситуації, будь-якого напрямку розвитку Чернівців, будь-якої проблеми, обговорювати їх публічно. Я не прихильник домовляння за чашкою кави. Я розумію, що нічого хорошого так не обговорюється", - сказав він.

"Поки що всі важливі для міста рішення проходять і приймаються міською радою. Можливо не з першої спроби. А інші питання - можливо, земельні, чи питання, пов’язані з комерційною діяльністю... Ми всі знаємо, в якій країні ми живемо. Всі знаємо, що можна мотивувати, і депутата в тому числі, та приймати не зовсім адекватні рішення", - додав міський голова.

Підписуйтесь на новини "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
У Чернівцях сьогодні попрощаються із колишнім народним депутатом України Петром Гасюком
9 500
У Чернівецькому військовому госпіталі проводять обшуки – ДБР
6 300
«Був вимогливим, але справедливим»: у Чернівцях попрощалися з політиком Петром Гасюком
5 758
На щиті повертається Герой: на Буковині попрощаються із захисником Миколою Бечком
5 457
Завтра чернівчан закликають гідно провести в останню дорогу воїна Олександра Котелка
4 779
Архітектори, які будували Чернівці: невідомі факти
4 039
Ціни зросли: скільки грошей українці можуть отримати за старі золоті ланцюжки та сережки
3 586
На Буковині відбувся Всеукраїнський турнір із художньої гімнастики
3 122
Чому потрібно їсти сало: несподівана відповідь фахівців про його користь
2 701
На машини пов’язали чорні стрічки: у швидкій допомозі вшановують загиблих медиків у Харківській області
2 453