«Є авіакомпанії, які готові з нами співпрацювати хоч завтра», - директор аеропорту Чернівців

Новини Чернівців / новини / Фото
2 193
0
«Є авіакомпанії, які готові з нами співпрацювати хоч завтра», - директор аеропорту Чернівців

Поки що з анонсованими рейсами до Анталії з міжнародного аеропорту "Чернівці" не склалося. Втім, це не проблема, адже є чимало авіакомпаній, які хоч уже готові з нами співпрацювати, тільки би злітно-посадкову смугу відремонтували.

Про це кореспондентові molbuk.ua розповів директор аеропорту Борис МОРСЬКИЙ.

-Ми мали з авіакомпанією Bravo попередні домовленості, провели всі процедури, які від нас залежать, - сказав Б. Морський. - Та щось в останній момент в авіакомпанії не спрацювало і вони відмовилися від рейсів до Анталії. Втім, є компанії, які готові з нами співпрацювати. Вони кажуть: "Ми до вас заходимо уже завтра, без проблем. Зробіть тільки смугу для наших типів літаків".

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.