Поліція Буковини затримала іноземців, які пограбували ювелірну крамницю

Новини Чернівців / топ новини / кримінал
4 828
0
Поліція Буковини затримала іноземців, які пограбували ювелірну крамницю

Поліція Чернівецької області затримала групу нападників на ювелірну крамницю. Зловмисники за кілька хвилин винесли з приміщення магазину кілька сейфів з прикрасами і грошима. Збитки становлять понад 1,7 мільйона гривень. Усі затримані – громадяни сусідньої держави. Відкрито кримінальне провадження, повідомляє Департамент комунікації Національної поліції України.

До поліції звернувся 43-річний мешканець м. Новодністровськ Чернівецької області. Чоловік повідомив про те, що невідомі особи проникли до магазину, звідки викрали ювелірні вироби.

Поліцейські на місці події з’ясували, що злодії проникли до крамниці шляхом пошкодження вхідних дверей. Упродовж кількох хвилин нападники викрали три сейфи, у яких знаходилися 10 тисяч гривень і коштовності: 1,2 кілограми золота та 3,4 кілограми срібла. Вартість викрадених ювелірних виробів склала 1 мільйон 700 тисяч гривень.

Камери відеоспостереження зафіксували проникнення чоловіків у масках до крамниці та як вони виносили сейфи із ювелірними виробами та грошима.

Працівники поліції Чернівецької області упродовж кількох годин встановили місцезнаходження зловмисників і затримали їх. Виявилося, що всі затримані – громадяни сусідньої держави віком від 22 до 28 років.

Також поліцейські з’ясували, що до нападу на ювелірну крамницю іноземці готувалися заздалегідь. Зокрема, вони орендували житло за майже 200 кілометрів від місця майбутнього пограбування. На "справу" зловмисники вирушили пізно вночі.

За словами начальника Департаменту карного розшуку Національної поліції України Дмитра Головіна, правоохоронці Чернівецької області встановили транспорт, на якому пересувалися зловмисники. Також вилучено речові докази.

Зловмисники затримані в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.4 ст. 187 (Розбій) Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває.

Крім того, поліцейські перевіряють затриманих "гастролерів" на можливу причетність до скоєння інших злочинів на території держави.

Підписуйтесь на новини "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Африканська спека накрила Україну: синоптик назвав дату, коли стане прохолодніше
12 396
На Буковині попрощаються з відважним захисником Василем Мацейком
6 664
У Києві через обстріл майже 30 постраждалих: горіли "швидкі", будинки та кіностудія
6 147
У Дністровському водосховищі - критично низький рівень води: на ГЕС зменшили виробіток електроенергії
5 780
Пенсії в Україні оформлюватимуть інакше: кому від серпня стаж зараховуватимуть за новими правилами
5 271
Пенсіонерам необхідно змінити картки: один із великих банків припиняє роботу з Пенсійним фондом
4 728
Реставрація за 2,6 млн грн так і не почалася: на Буковині судитимуть підрядника
4 727
Курс валют на 1 серпня: скільки коштують долар, євро і злотий
4 671
У басейн забороняють приносити воду та їжу: фахівчиня пояснила, чи це дозволено
4 142
Нові виплати, тарифи й правила: до яких змін готуватись українцям у серпні
3 647