Буковинські орієнтувальники змагалися 24 години у чемпіонаті України

Новини Чернівців / спорт
1 756
0
Буковинські орієнтувальники змагалися 24 години у чемпіонаті України

Буковинські орієнтувальники відзначилися медалями усіх гатунків на чемпіонаті України з добового рогейну у Глибоцькому та Сторожинецькому районах за участю 102 спортсменів із 9 регіонів.

Оскільки змагання тривали цілу добу, дозволялося виставляти команду у складі 2-3 спортсменів.

У командному заліку наша область — друга після Херсонської, а серед ветеранів — перша.

В особистому заліку перемогли буковинці Анастасія Галицька та Тетяна Ростоцька (категорія "жінки-18 років"), Ольга Ількова та Олена Нігда ("жінки-20 років"), Валентин Лазар і Олександр Колчанов ("чоловіки-20 років"), другі — Віталій Величко та Іван Андрусяк ("чоловіки-23 роки").

У парному розряді 18-річних весь п’єдестал пошани наш — Наталя Мартинюк та Ігор Мокрієнко, Анастасія Владичан і Владислав Білий, Сюзанна Сухарська, Олександр Грешнов і Тетяна Антонюк.

У 20-річних перші — Віталій Карамишев і Ганна Храпко, а другі — Яна Кукуляк і Василь Цера. У парному розряді дорослих "бронза" - у Наталі Шелеп’юк, Дмитра Сандула та Дмитра Пельця.

Серед жінок-ветеранів перемогли буковинки Ольга Савчук і Юлія Омельченко, у чоловіків — Лев Кьоніг і Василь Котузяк.

У змішаних парах (40 років) найкраще зорієнтувалися наша Антоніна Тумак і Сергій Кобес із Херсона, а серед 55-річних і старших — Валентина Бевзо та Володимир Ліпка (вони ж показали абсолютний другий результат серед усіх спортсменів). Другі у цій групі — Валерій Шульга (Чернівці) та Тетяна Гуцаленко (Волинь).

Міністерство у справах молоді та спорту нагородило призерів медалями. Були і цінні призи (туристське спорядження, компаси тощо) від приватного підприємця Олександра Коваля, КП "Валя-Кузьминська" та від буковинських орієнтувальників із-за кордону.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Лишилося дві найхолодніші ночі: синоптикиня розповіла, коли чекати потепління
73 748
Раптово втратив свідомість: на Буковині поліцейський трагічно помер під час служби
23 638
У Чернівцях група лікарів допомагала ухилянтам оформити інвалідність: подробиці
15 342
Провулок Ентузіастів - на вулицю Героїв УПА: у Чернівцях перейменують дві вулиці та стадіон
9 537
Буковинцю, який кинув гранату в поліцейських, повідомили про підозру
6 998
10 тисяч євро за кожного: на Буковині викрили схему переправлення ухилянтів
6 803
Світла буде більше: на Буковині оновили графік відключень світла на сьогодні
6 481
У Чернівцях низка будинків залишиться без води на невизначений термін: адреси
5 305
Апеляційний суд залишив під вартою підозрюваного у викраденні 13-літньої школярки
5 281
Чоловік, який кинув гранату в поліцейських на Буковині, був п'яний: відео затримання
5 270