На Буковині водій маршрутки відмовився підвезти бійця АТО, відправивши його до каси за квитком

Новини Чернівців / топ новини / новини / Життя
3 813
0
На Буковині водій маршрутки відмовився підвезти бійця АТО, відправивши його до каси за квитком

У Чернівецькій області водій маршрутного автобуса "Чернівці - Сокиряни" відмовився підвозити учасника АТО, відправивши його до каси вокзалу за квитком.

Про це повідомляє газета "Рідне слово" з посиланням на жителя Кельменців Володимира Воронюка, пише molbuk.ua

Видання зазначає, що до маршрутки сполученням "Чернівці - Сокиряни" поспіхом вбіг чоловік років 30-ти – транспорт мав от-от відправитися. Зупинившись у проході маршрутки, пасажир вийняв з кишені посвідчення учасника АТО і показав його водієві як доказ права на безкоштовний проїзд.

Щоправда водій наказав чоловіку йти до каси за квитком.

"Той зніяковів, але не суперечив – мовчки вийшов з автобуса і попрямував всередину автовокзалу", - пише газета.

Водій не став чекати повернення пасажира, якому нагрубіянив та відправився за маршрутом у чітко визначений час.

"Йому, вочевидь, начхати як на закони державні, так і на закони простої людської моралі", - йдеться у публікації.

Приєднуйтесь до "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
На Буковині перевіряють перевізників: оштрафували водія автобуса «Чернівці — Ужгород»
20 636
На Буковині жінка мчала з хворою дитиною: поліція супроводила авто до лікарні
18 675
Подаровані Чернівцям автобуси із Чехії використають під час ремонту Головної
17 108
Град, грози, шквали. Завтра на Буковині різко погіршиться погода
12 110
До Чернівців прибули міністри закордонних справ України, Румунії та Молдови
11 532
Нові мости та пункти пропуску: що обговорювали у Чернівцях міністри закордонних справ України, Румунії та Молдови
10 825
Не ремонтували майже 70 років: на Буковині відновили міст на трасі Чернівці – Хотин
8 614
На Буковину прибув потяг із переселенцями із Донбасу - фото
6 567
Рівень алкоголю перевищував норму у 13 разів: у Чернівцях п'яний водій вчинив ДТП
6 321
Куди поділися квитки на потяги до Чернівців: в УЗ дали пояснення
6 165


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.