У дитячій поліклініці в Чернівцях скасували попередній запис до лікаря

Новини Чернівців / Життя
4 247
0
У дитячій поліклініці в Чернівцях скасували попередній запис до лікаря

У міській дитячій поліклініці №1 в Чернівцях відмінили попередній запис на прийом до дільничних педіатрів.

Про це на своїй сторінці у фейсбуці написав головний лікар міської дитячої поліклініки №1 Іван Хорошенюк.

- Запропонована деякими активними мешканцями нашого міста система попереднього запису, як на первинний рівень (лікар-педіатр,терапевт сімейний лікар) так і на вторинний рівень (лікар-спеціаліст) була введена з 16.05.2016р. в міській дитячій поліклініці та в деяких інших лікувальних закладах міста, - написав лікар. - Детально проаналізувавши ситуацію, яка виникла перед довідковою чи реєстратурою, безпосередньо в кабінетах дільничної служби та спеціалістів, вислухавши пропозиції пацієнтів, які безпосередньо звертались за цей тиждень в нашу установу, ми зробили висновок, що запровадити талонну систему з попереднім записом для дільничної мережі неможливо, оскільки всі пацієнти, які звертаються з гострими захворюваннями повинні бути прийняті всі без винятку в незалежності від кількості звернень та норм навантаження на прийом до лікаря-педіатра.

"Дану систему попереднього запису до первинної мережі можно впровадити в дорослій мережі, оскільки первинна захворюваність значно нижча (в 5-6 раз) ніж у дітей, тому планування потоків та приблизне планування навантаження на лікаря-терапевта можливо передбачити, що неможливо в педіатрії, - вважає І. Хорошенюк -За період введення попереднього запису з талонною системою дільничими педіатрами призводило до того, що вони по декілька разів поповнювали талони , щоб забезпечити весь потік хворих за прийом , що перевищувало нормативи в два рази".
Таким чином в поліклініці відмінили попередній запис на прийом до дільничного педіатра.

- Враховуючи те , що фактично кількість звернень до дільничного педіатра не може бути обмежена талонами, ми вважаємо за доцільне відмінити попередній запис за талонною системою до дільничних педіатрів. Залишається, згідно наказу МОЗ України №646 від 05.10.2011р., п.1.7. попередній запис за талонною системою на вторинний рівень ("вузькі" спеціалісти, додаткові методи обстеження та лікування) за направленням первинної мережі з врахуванням норм навантаження та якісного обслуговування пацієнтів, - зазначив Хорошенюк. - Знову нагадуємо, що пільгові категорії (інваліди, діти-сироти, діти учасників АТО та інш.), екстрені та невідкладні випадки обслуговуються без попереднього запису та талонів, при безпосередньому зверненню до лікаря.

"Ми продовжуємо створення електронного реєстру всього дитячого населення силами дільничої мережі для подальшого впровадження електронної системи попереднього запису на вторинний рівень, - зауважив головний лікар. - Зауважуємо, що для зручності користування та зменшення черг перед довідковим бюро, де проводиться попередній запис та отримання талонів на вторинний рівень проводиться розподіл на два вікна до різних вузьких спеціалістів, який вказаний на віконці довідкової служби".

Приєднуйтесь до "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Кинувся рятувати синів і зник: на Дністрі шукають чоловіка та двох малолітніх дітей
25 601
Сезон у розпалі: скільки на ринках Чернівців коштують літні ягоди
7 006
У Чернівцях стартував сезон кавунів і динь: скільки коштують та звідки їх привозять
6 946
Співали «гімн СВО» й чекали на окупантів: у Чернівцях винесли вирок прихильникам РФ - відео
6 491
Нові підозри на Буковині: поліція виявила розкрадання коштів на ремонтах закладів освіти
5 766
«Непоправна втрата»: на Буковині попрощалися з військовим лікарем Іларіоном Дячуком
5 663
У Дністрі втопився 16-річний хлопець: тривають пошуки тіла
5 646
У Хотинській лікарні викрили схему керівництва: переплата за обладнання понад 300 тис. грн
4 974
На Буковині проведуть масштабне дослідження стану здоров’я людей
4 940
Знову гірка втрата: у боях за Україну загинув буковинець Руслан Мойсюк
4 816