У Горбівцях на Буковині відкрили лікарську амбулаторію (ФОТО)

Новини Чернівців / новини
3 323
0
У Горбівцях на Буковині відкрили лікарську амбулаторію (ФОТО)

У селі Горбівці Глибоцького району відкрили лікарську амбулаторію.

На відкриття медичного закладу завітав голова Чернівецької обласної державної адміністрації Олександр Фищук та місцеві представники влади, передає кореспондент molbuk.ua

Упродовж 2015 року та чотирьох місяців 2016 року проводився ремонт наявних приміщень медичного закладу силами працівників. Витрати робіт становили 60 тис. гривень з місцевого бюджету, а медичного обладнання закуплено на 80 тис. гривень. Медичний заклад такого типу вкрай необхідний на селі, адже до найближчої лікарні від Горбівців - 24 кілометри.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова Глибоцької державної адміністрації, Георгій Придій:

"Перш за все вдячний жителям села, адже за короткий термін в ньому відбулоося багато реконструкцій. Дуже щасливий, що за короткий час ми змогли відкрити амбулаторію", - сказав він.

У Горбівцях на Буковині відкрили лікарську амбулаторію (ФОТО)

У Горбівцях на Буковині відкрили лікарську амбулаторію (ФОТО)

У Горбівцях на Буковині відкрили лікарську амбулаторію (ФОТО)

У Горбівцях на Буковині відкрили лікарську амбулаторію (ФОТО)

У Горбівцях на Буковині відкрили лікарську амбулаторію (ФОТО)

У Горбівцях на Буковині відкрили лікарську амбулаторію (ФОТО)

У Горбівцях на Буковині відкрили лікарську амбулаторію (ФОТО)

У Горбівцях на Буковині відкрили лікарську амбулаторію (ФОТО)


"У 2008 році були зведені перші ремонти, спочатку вона мала функціонувати як ФАП, проте наполеглива робота і оперативне фінансування допомогло нам обладнати більше кабінетів", - наголосив голова Глибоцької районної ради Петро Панчук.

У приміщені амбулаторії також знаходиться палата для стаціонарного перебування. Місцеві жителі неабияк задоволені таким зручностям.

"Це дуже добре, що можна полікуватися прямо в селі. Мені вже 65 років, тому кудись їхати до районного центру, для мене це проблема", - розповіла пацієнтка Марія Петрівна.

"Ми раді старатися для жителів села. Надалі амбулаторія буде активно працювати надаючи необхідну першу допомогу. Зараз в нас є на це всі можливості. Адже в своєму користуванні тепер маємо і гінекологічний кабінет, і палату денного перебування, а також багато є нових медичних препаратів. Тепер є з чим працювати", - повідомила головний лікар комунального закладу Глибоцького районного центру первинної медико-санітарної допомоги, Марія Мельничук.

Наразі, за I квартал 2016 року сімейний лікар амбулаторії прийняв 1453 відвідування сімей.

Приєднуйтесь до "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Кинувся рятувати синів і зник: на Дністрі шукають чоловіка та двох малолітніх дітей
30 619
Чернівчанин отримав на НМТ 600 балів і став рекордсменом елітної Київської школи
16 094
Сезон у розпалі: скільки на ринках Чернівців коштують літні ягоди
7 763
У Чернівцях стартував сезон кавунів і динь: скільки коштують та звідки їх привозять
7 545
Співали «гімн СВО» й чекали на окупантів: у Чернівцях винесли вирок прихильникам РФ - відео
6 702
У Дністрі втопився 16-річний хлопець: тривають пошуки тіла
6 418
Нові підозри на Буковині: поліція виявила розкрадання коштів на ремонтах закладів освіти
6 116
«Непоправна втрата»: на Буковині попрощалися з військовим лікарем Іларіоном Дячуком
5 981
Трагедія на Дністрі: на Буковині з річки дістали тіла батька, дитини та юнака
5 882
Знову гірка втрата: у боях за Україну загинув буковинець Руслан Мойсюк
5 803