Чернівецька міськрада вважає, що мінімальну зарплату треба збільшити удвічі

Новини Чернівців / економіка, бізнес
1 910
0
Чернівецька міськрада вважає, що мінімальну зарплату треба збільшити удвічі

Звернення щодо підвищення у 2017 році мінімальної заробітної плати до розміру не менше 3500 гривень Чернівецька міська рада направила Президенту, Верховній Раді та Кабінету Міністрів України.

Про це повідомляє прес-служба міськради.

Депутати вважають, що при формуванні Основних напрямів бюджетної політики на 2017 рік та проекту Закону України “Про Державний бюджет України на 2017 рік” необхідно підвищити мінімальну заробітну плату з огляду на те, що в Україні суттєво підвищено тарифи на енергоносії і в таких умовах держава відповідно до Конституції України зобов’язана забезпечити соціальну спрямованість економіки, права і свободи людей та гідні умови для їх життя.

Звернення підтримали 37 депутатів.

Довідково. Мінімальна заробітна плата – це законодавчо встановлений розмір заробітної плати за просту, некваліфіковану працю, нижче якого не може здійснюватися оплата за виконану працівником місячну, погодинну норму праці (обсяг робіт).

Згідно з пп. 8 п.1 ст. 40 Бюджетного кодексу України розмір мінімальної заробітної плати визначається в Законі про Державний бюджет на відповідний рік.

Розміри мінімальної заробітної плати на 2016 рік затверджені Законом України “Про Державний бюджет України на 2016 рік” від 25.12.2015 р. N 928-VIII.

Підписуйтесь на новини "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
У Чернівцях представили нового керівника управління Державної судової адміністрації
7 070
Засновники Дня вишиванки заявили про непричетність до збору підписів за статус свята
6 258
У Чернівцях тимчасово змінили рух автобусного маршруту №5
5 909
Негода насувається на Буковину: очікується сильний вітер і гроза
5 866
Постріли біля навчального закладу в Чернівцях: у 17-річного юнака вилучили ймовірну зброю
4 545
«На початку було важко, але я не здався»: як чемпіон світу відкрив зал у селі на Буковині і тренує дітей
4 402
У Чернівцях сталася масштабна аварія на каналізаційному колекторі
3 933
«Буковина» розгромила «ЮКСА» 5:0 у Першій лізі та продовжила переможну серію
3 621
На війні загинув буковинець Павло Деркач, який рік вважався зниклим безвісти
3 375
Двоє педагогинь з Буковини стали призерками всеукраїнського конкурсу «Вчитель року-2026»
3 291