У Чернівцях списали 740 тисяч на ремонт вулиці, який не зробили

Новини Чернівців / кримінал
3 492
0
У Чернівцях списали 740 тисяч на ремонт вулиці, який не зробили

Посадовці Чернівецької міської ради вступили у змову з підрядником і привласнили 741 тис грн, що призначалися на ремонт вул. Іванківської. Про це свідчить ухвала Шевченківського райсуду м. Чернівці від 24 лютого, пише видання “Наші гроші”.

За даними слідства, 14 грудня минулого року службові особи Департаменту житлово-комунального господарства Чернівецької міськради і фірми "Трансбуд-СВ" склали і підписали акти виконаних робіт по ремонту вул. Іванківської у Чернівцях на суму 741 тис грн, чим засвідчили факт повного та належного виконання будівельних робіт на об’єкті. На підставі цього акту Департамент 16 грудня перерахував фірмі 741 тис грн.

Однак, як встановили слідчі, жодних робіт по капітальному ремонту вул. Іванківської проведено не було.
Відкрито кримінальне провадження за фактом зловживання службовим становищем. У лютому було призначено комплексну криміналістичну експертизу. Слідство триває.

За даними E-data, у 2015 році "Трансбуд-СВ", окрім вказаних 741 тис грн, отримав від Департаменту ЖКГ Чернівецької міськради ще 1,56 млн грн за ремонт доріг, проїздів і тротуарів на вул. Я. Степового, вул. В. Комарова, 10,  вул. А.Гайдара,1-А, вул. Головна (від зупинки "Типографія" до буд №243), вул. Марка Черемшини, вул. I.Миколайчука, вул. Р.Шухевича і вул.Хотинська 4-Г та 4-Д.
Крім того, фірма отримала 170 тис грн за відновлення дорожнього покриття після прокладення інженерних мереж від Департаменту містобудівного комплексу та земельних ресурсів Чернівецької міськради.

Також "Трансбуд-СВ" у 2015 році отримав 1,59 млн грн від Магальської сільської ради за проведення ремонту вулиць у с. Магала (вул. Колгоспна, Пiдлiсна, Першотравнева, Емiнеску), с.Буда (вул. Гр.Нандриша, ) і с. Остриця (вул. Шкільна і Колгоспна).

ТОВ "Трансбуд-СВ" у квітні 2014 року заснував Віктор Крецу. У 2015 році новим засновником і директором фірми став Степан Чорней.

Віктор Крецу у 2007-2010 рр очолював "Чернівецький облавтодор", у 2010-2015 рр був депутатом Герцаївської районної ради. З 2006 по 2014 рр Крецу був помічником народного депутата від Партії регіонів Івана Попеску.

Степан Чорней у 2000-2003 рр був керівником Чернівецького міського комунального підрядного шляхово-експлуатаційного підприємства.

Приєднуйтесь до "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
СБУ повідомила про підозру «блогеру» з Чернівців: поширював інформацію про підрозділ ЗСУ
28 726
У селі на Буковині родини загиблих захисників власними силами створили Алею Слави — відео
11 822
Накачане колесо розірвало під час зварювання: на Буковині загинули двоє чоловіків
9 706
На Буковині сьогодні попрощаються із чотирма загиблими військовими
7 222
На Буковині втретє згоріли дуби, висаджені на честь полеглих захисників
5 840
У селі на Буковині сталася масштабна пожежа: згоріли будинок та автомобіль
4 856
У водоканалі Чернівців поскаржилися на будинки, де найчастіше засмічується каналізація
4 675
Цьогоріч Україна раніше перейде на зимовий час: коли переводитимемо годинники
4 577
У селі на Буковині жінка відкрила кав’ярню-піцерію за грантові кошти
4 237
На війні загинув 27-річний військовий із Буковини: поліг у День Незалежності
3 743