Громадська рада обговорить будівництво на вулиці Кобилянської

Новини Чернівців / топ новини / Життя
4 099
0
Громадська рада обговорить будівництво на вулиці Кобилянської

Питання будівництва багатоповерхівки на вулиці Кобилянської в Чернівцях обговорить громадська консультативна ради з питань охорони культурної спадщини. Засідання, на яке також виноситься низка інших питань, відбудеться 18 березня.

До порядку денного включено наступні питання:

1. Про будівництво багатоповерхового житлового будинку з торговельно-офісними приміщеннями та підземним паркінгом по вул.О.Кобилянської, 41 (доповідає арх.О.Кордунян).
2. Про реконструкцію кв.1 під магазин промислових товарів на вул.Героїв Майдану,24 (доповідає Л.Підвербна).
3. Про влаштування входу до нежитлових приміщень підвального поверху житлового будинку по вул.О.Кобилянської,37-39 (доповідає арх. Т.Телекі).
4. Про реконструкцію нежитлових підвальних приміщень з відновленням входу в житловому приміщенні по вул.І.Богуна, 9 (доповідає арх.А.Сенаторов).
5. Про інформацію щодо реалізації програми ремонту брам та фасадів в межах центрального історичного ареалу за умови співфінансування мешканців (доповідає О.Пушкова).
6. Про зміни до складу громадської ради (доповідає О.Пушкова).

Нагадаємо, на вулиці Кобилянської, 41 знаходиться магазин "Берізка", на місці якого планується будівництво багатоповерхового житлового будинку з торговельно-офісними приміщеннями та підземним паркінгом.

Приєднуйтесь до "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
У Чернівцях студент придумав замість Калинки зробити трасу "Формули 1"
12 947
В Україні відкриють гігантський аквапарк: що буде в новому комплексі
11 605
У Чернівцях змінять графіки руху тролейбусів і автобуса: що потрібно знати пасажирам
10 872
За ігри у піску - 150 гривень: у парку Чернівців розгорівся скандал з платною пісочницею
9 753
Останній вальс біля ЧНУ: відео випускників ліцею Чернівців підкорило мережу
7 195
На Буковині ввели карантин через сказ у собаки: село визнали загрозливою зоною
5 521
Президент Румунії попросив Росію бити по українських містах без шкоди для румунів
5 328
На Буковині 17-річний мотоцикліст перекинувся і злетів у річку: він загинув
5 001
Блоками перекрили проїзд: мешканці садового товариства у Чернівцях залишилися без центральної дороги
4 899
У Чернівцях від завтра дорожчає вода: у водоканалі оприлюднили нові тарифи
4 895