"У нашій країні неможливо щось заперечити", - Бурбак про чутки про призначення його спікером

Новини Чернівців / гаряча тема
2 155
0
"У нашій країні неможливо щось заперечити", - Бурбак про чутки про призначення його спікером

Народний депутат фракції "Народний фронт" Максим Бурбак не заперечив і не спростував інформацію про ймовірне призначення його на посаду голови Верховної Ради.

Про це він заявив у четвер увечері в ефірі програми "Пряма відповідь" на телеканалі "Чернівці", пише molbuk.ua

Зокрема, на запитання ведучої щодо нічних домовленостей на Банковій між президентом Порошенком та прем’єром Яценюком, Бурбак заявив, що він не коментує події, на яких він не був присутнім.

"Я можу сказати, що я працюю на окрузі на цьому тижні. Учора був у Чернівецькій міській раді, мав дуже цікаву зустріч з нашими хлопцями, які воювали в АТО. Сьогодні у вас на ефірі. Тому мене на нічних перемовинах не було", - сказав народний депутат.

Разом з тим, на запитання ведучої: "Якщо наступного тижня Максим Бурбак стане головою Верховної Ради, як мені і глядачам на це реагувати?", нардеп відповів:

"Це буде рішення 226 депутатів, як мінімум. Як ви думаєте - у нас же демократія. Правильно? І рішення приймаються у пленарній залі. Як мінімум".

На уточнююче запитання, чи не заперечує Бурбак такого розвитку подій, народний депутат відповів:

"У нашій країні неможливо щось заперечити. Я хочу процитувати свого колегу Юрія Луценка: "Рада цього скликання може все".

Раніше сайт "Інформатор" повідомив, що в результаті нічних домовленостей в Адміністрації Президента прем’єр-міністр Арсеній Яценюк погодився подати у відставку у тому разі, якщо головою Верховної Ради стане чинний лідер фракції "Народний фронт" Максим Бурбак.

Приєднуйтесь до "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Завтра на Буковину на щиті повернеться захисник Петро Сидоряк
8 019
Що буде з вимкненнями світла: важливі питання про ситуацію з електрикою на Буковині
7 170
Служив ще з часів АТО: що відомо про відважного захисника з Буковини Валентина Січкаря
6 263
Чернівчан закликають провести в останню земну дорогу полеглого воїна Олександра Лисенка
6 251
Як часто завтра, 11 листопада, вимикатимуть світло: в Укренерго розповіли
5 628
Чому на Буковині надовго вимикають світло: в обленерго дали відповідь
5 333
У школі на Буковині учень побив однокласника: Омбудсмен назвав інцидент неприпустимим
4 557
Скільки завтра будемо без світла: графік відключень на Буковині 11 листопада
4 129
Яка ситуація зі світлом сьогодні на Буковині: знову оновили графік знеструмлень
3 714
"Це ще не зима": синоптикиня розповіла, коли в Україні чекати на сніг та похолодання
3 664

Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.