Буковинець обікрав столярний цех

Новини Чернівців / кримінал
2 112
0
Буковинець обікрав столярний цех

Раніше засуджений чоловік із столярного цеху буковинця вкрав майно. Співробітниики Глибоцького відділення поліції спіймали зловмисника та розпочали кримінальне провадження, повідомляє сектор комунікації Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області.

До правоохоронців за допомогою звернувся 38-річний житель села Кам’янка. Чоловік повідомив, що невідома особа з приміщення його столярного цеху поцупила три металеві дискові пили вартістю 6 тисяч гривень.

Поліцейські провели ряд оперативно-розшукових заходів. Працівники Глибоцького відділення поліції встановили, що до скоєння крадіжки причетний 38-річний житель села Старий Вовчинець. Зловмисник зізнався у скоєному злочині.

Відомо, що чоловік раніше мав "кримінальний досвід", він притягувався до кримнальної відповідальності за скоєння майнових злочинів. До цеху потерпілого зловмисник проник шляхом злому навісного замка вхідних дверей.

За даним фактом слідчими відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Дискові пили поліцейські вилучили. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до шести років. Триває слідство.

Приєднуйтесь до "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Поліцейський із Буковини без бюджетних коштів усього за два місяці створив застосунок доброчесності для Нацполіції
18 995
Евакуювали 68 людей: рятувальники розповіли подробиці вибуху на Будівельників у Чернвцях
8 420
Загинув у 2023 році: на Буковині проведуть в останню дорогу захисника Андрія Гончарюка
3 924
Помер під час лікування: на Буковині попрощаються із захисником Іваном Унгуряном
3 168
З Краматорська, Херсона та Маріуполя: до Чернівців прибув евакуаційний потяг
3 069
Можна буде купатися, рибалити й ночувати: на Дністрі з’явиться новий відпочинковий комплекс
2 993
Вибух на вулиці Будівельників у Чернівцях: загинув 38-річний чоловік
2 822
Паводки, дороги та гроші: про що голова громади з Буковини просила Зеленського
2 675
«Хотіла бути корисною державі»: історія буковинки Маргарити, яка стала прикордонницею
2 512
Автомобіль злетів з дороги: на Буковині у ДТП загинув 24-річний водій
2 253