На Буковині затримали трьох нелегалів з Пакистану, які намагались потрапити до Румунії

Новини Чернівців / новини / пригоди
1 626
0
На Буковині затримали трьох нелегалів з Пакистану, які намагались потрапити до Румунії

У Чернівецькій області прикордонники затримали трьох нелегалів, які намагалися потрапити до Румунії.

Як повідомляє прес-служба Чернівецького прикордонного загону, в ніч на четвер під час спостереження за ділянкою українсько-румунського кордону прикордонним нарядом відділу "Порубне" було помічено групу осіб, яка намагалася незаконно потрапити до сусідньої Румунії. Проте, за 500 метрів від лінії державного кордону співробітники прикордонного загону затримали невідомих чоловіків.

Виявилося, що троє молодиків у віці від 27 до 31 року родом із Пакистану. В пошуках кращої долі вони намагалися незаконно перетнути українсько-румунський кордон, щоб у подальшому оселитися в одній з країн Євросоюзу.

На Буковині затримали трьох нелегалів з Пакистану, які намагались потрапити до Румунії


На даний час затриманих доставлено на відділ прикордонної служби "Порубне" для складання адміністративно-процесуальних документів. Подальшу їхню долю вирішуватиме суд.

Приєднуйтесь до "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
«Росіяни шукали Бандеру й атовців»: у Чернівцях небайдужі допомогли переселенцеві, який виїхав з окупації
21 332
У Чернівцях приватний перевізник відмовляється від пільгового маршруту: скаржиться на розбиту дорогу
11 026
Опалювальний сезон у Чернівцях відкладається: коли у квартирах стане тепло
10 591
Планові знеструмлення: де на Буковині 21 жовтня не буде світла
8 213
У Чернівцях попрощаються із двома відважними захисниками
8 174
Загинув через вогнепальне поранення: що відомо про відважного захисника з Буковини Бориса Филипчука
6 001
Буковинський футболіст відіграв у прем'єрлізі за львівський "Рух" 58 хвилин
5 743
«У хаті рекордна температура – 10 градусів»: чернівчани скаржаться на холод у квартирах
5 666
Крав гравій із Черемоша: депутату міськради на Буковині повідомили про підозру
5 435
Ніколи не бажайте «всього самого найкращого»: чому так не варто казати
5 092


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.