Після перейменування вулиць документи на житло змінювати не треба, - міська рада

Новини Чернівців / політика, влада
1 993
0
Після перейменування вулиць документи на житло змінювати не треба, - міська рада

У зв’язку з перейменуванням у Чернівцях бульвару Героїв Сталінграду на Бульвар Героїв Крут, вулиці Жукова – на вулицю Михайла Ткача мешканцям не треба змінювати документи про право власності на житло.
Про це повідомляє прес-служба міської ради.

"Для фізичних осіб згідно з чинним законодавством перейменування вулиці не є підставою для того, щоб переробляти правовстановлюючий документ на нерухоме майно. Усі документи, які знаходяться у власників, є чинними і юридичної сили не втрачають.

Внесення коректив до правовстановлюючих документів проводиться за необхідності, зокрема, під час купівлі, продажу, відчуження об’єктів нерухомого майна, оформлення спадщини тощо. При цьому, при проведенні технічної інвентаризації та оформленні нових правовстановлюючих документів достатньо додати до документів офіційні дані щодо відповідного рішення органу місцевого самоврядування про зміну найменування вулиці.

Що стосується перереєстрації місця проживання, слід зазначити, що тривалість цієї процедури не обмежена в часі. Перереєстрацію мешканці перейменованих вулиць можуть проходити під час заміни паспорта, оновлення фотокарток, зміни прізвища тощо, тобто коли у людини виникає потреба звернутись до паспортиста.

Щодо юридичних осіб та підприємців, то на них розповсюджується дія статті 16 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних та фізичних осіб-підприємців", який прийнятий з метою забезпечення органів влади достовірною інформацією про юридичних та фізичних осіб. Відповідно до цього закону, якщо в установчих документах юридичної особи містяться відомості про її місце реєстрації, то в разі зміни назви вулиці така юридична особа повинна внести зміни до установчих документів, які пов’язані зі зміною місця реєстрації. Заміну аншлагів з найменуваннями вулиць забезпечує міська рада", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 25 лютого сесія Чернівецької міської ради перейменувала бульвар Героїв Сталінграду перейменували на бульвар Героїв Крут, вулицю маршала Георгія Жукова – на вулицю Михайла Ткача.

Приєднуйтесь до "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Кинувся рятувати синів і зник: на Дністрі шукають чоловіка та двох малолітніх дітей
30 589
Чернівчанин отримав на НМТ 600 балів і став рекордсменом елітної Київської школи
14 619
Сезон у розпалі: скільки на ринках Чернівців коштують літні ягоди
7 755
У Чернівцях стартував сезон кавунів і динь: скільки коштують та звідки їх привозять
7 536
Співали «гімн СВО» й чекали на окупантів: у Чернівцях винесли вирок прихильникам РФ - відео
6 700
У Дністрі втопився 16-річний хлопець: тривають пошуки тіла
6 415
Нові підозри на Буковині: поліція виявила розкрадання коштів на ремонтах закладів освіти
6 109
«Непоправна втрата»: на Буковині попрощалися з військовим лікарем Іларіоном Дячуком
5 969
Трагедія на Дністрі: на Буковині з річки дістали тіла батька, дитини та юнака
5 861
Знову гірка втрата: у боях за Україну загинув буковинець Руслан Мойсюк
5 785