Військкомат запрошує буковинців на контрактну службу

Новини Чернівців
1 834
0
Військкомат запрошує буковинців на контрактну службу

Чернівецький облвійськкомат закликає буковинців на військову службу за контрактом.

"У нелегкий час – це можливість берегти мир і спокій рідної землі, підтримати боєздатність Збройних Сил України. Військовослужбовці служби за контрактом є професіоналами своєї справи, прикладом виконання патріотичного, святого обов’язку кожного українського солдата.

Військова служба за контрактом допоможе вирішити проблему працевлаштування та дасть впевненість у найближчому і перспективному майбутньому, а також буде можливість випробувати себе, розвинути свої фізичні якості, реалізувати бажання бути незалежним та самостійним, а також побачити світ.

Перевагами служби за контрактом є достойна зарплатня, відповідно до змін законодавства передбачено збільшення середньомісячне грошове забезпечення солдатського і старшинського складу, які проходять службу за контрактом, у розмірі:

· при укладенні першого контракту – 6 тис. грн.;
· при укладенні наступних контрактів – 7 тис. грн.;

Заробітна платня підвищується при просуванні по службі і є вищою ніж у цивільному секторі, можливість отримання вищої освіти у вищих військових навчальних закладах за рахунок держави, забезпечення житлом, речами, харчуванням, медичним обслуговуванням, щорічна відпустка від 30 до 45 діб з урахуванням календарної вислуги років, пільгове санітарно-курортне лікування або оздоровлення, можливість виконання завдань у складі миротворчих контингентів. Можливість прийняття участі в навчаннях на території інших держав. 

Згідно законодавства військовослужбовці, які були призвані на військову службу за призовом під час мобiлiзацiї, та на даний момент демобілізовані і бажають продовжити військову службу, мають можливість підписати контракт на термін від 6 місяців.
 
Всі бажаючі проходити військову службу за контрактом та отримати додаткову інформацію можуть звертатися у Чернівецький обласний військовий комісаріат за адресою: вул. О.Кобилянської, 32 або у військові комісаріати за місцем перебування на військовому обліку.

Тел. 52-43-49, 55-39-56"

Приєднуйтесь до "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
«Росіяни шукали Бандеру й атовців»: у Чернівцях небайдужі допомогли переселенцеві, який виїхав з окупації
19 054
У Чернівцях приватний перевізник відмовляється від пільгового маршруту: скаржиться на розбиту дорогу
10 731
Опалювальний сезон у Чернівцях відкладається: коли у квартирах стане тепло
10 362
У Чернівцях попрощаються із двома відважними захисниками
7 607
Планові знеструмлення: де на Буковині 21 жовтня не буде світла
7 404
Загинув через вогнепальне поранення: що відомо про відважного захисника з Буковини Бориса Филипчука
5 646
Буковинський футболіст відіграв у прем'єрлізі за львівський "Рух" 58 хвилин
5 123
Крав гравій із Черемоша: депутату міськради на Буковині повідомили про підозру
5 105
Планові знеструмлення: де на Буковині 20 жовтня не буде світла
4 908
Ніколи не бажайте «всього самого найкращого»: чому так не варто казати
4 463


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.