Рятувальники Буковини нагородили хлопця, який виніс з вогню своїх братів і сестер

Новини Чернівців / новини
1 570
0
Рятувальники Буковини нагородили хлопця, який виніс з вогню своїх братів і сестер

Рятувальники Буковини приїхали з подарунками до родини переселенців з Луганщини, які зараз живуть у селі Форосна Новоселицького району і в будинку яких сталася пожежа.

Нагадаємо, 11 лютого вранці у них сталася пожежа. Як з’ясувалося, на момент виникнення пожежі в будинку перебували 5 дітей, хлопець 2001 року народження, його сестра-одноліток, 2 брати, 2007 та 2011 років народження, і сестра 2014 року народження. Їхні батьки зранку відлучилися по справах, тож діти були в будинку самі і вже не спали. Старший хлопець, 14-річний Олег, відчув запах диму та побачив, що в будинку виникла пожежа. Юнак допоміг сестрі-однолітці вийти з будинку та на руках виніс менших дітей на вулицю. Рятуючи життя дітей, хлопець отримав опіки рук 1 ступеню. Коли всі діти були у безпеці, юнак повідомив сусідів про пожежу, які в свою чергу викликали рятувальників, повідомляє прес-служба УДСНС України у Чернівецькій області.

Рятувальники Буковини нагородили хлопця, який виніс з вогню своїх братів і сестер
Рятувальники Буковини нагородили хлопця, який виніс з вогню своїх братів і сестер

Такий мужній вчинок юнака не міг залишитися поза увагою рятувальників, тому 12 лютого начальник Управління ДСНС України у Чернівецькій області підполковник служби цивільного захисту Сергій Михайлюк завітав до юного героя. Сергій Михайлюк подякував Олегові за героїзм та відвагу, проявлені під час пожежі. Начальник Управління ДСНС вручив хлопцеві Грамоту Управління ДСНС та іменний годинник, а також подарував його братам та сестрам спортивний інвентар та інші подарунки.

Рятувальники Буковини нагородили хлопця, який виніс з вогню своїх братів і сестер

За свій героїчний вчинок Олег вже став лауреатом акції "Герой-рятувальник року" у Чернівецькій області і буде номінований на участь у Всеукраїнській акції, підсумки якої будуть підведені 17 вересня на професійне свято рятувальників.

Приєднуйтесь до "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Столики - на пішохідному переході: у Чернівцях на дорозі облаштували літній майданчик
8 990
Ексочільник МСЕК організував на Буковині масштабну схему ухилення від мобілізації
6 233
Багаторічний декан філфаку ЧНУ, поет Борис Бунчук відзначає поважний ювілей
6 055
Голові Чернівецької облради хочуть висловити недовіру: депутати посперечалися через це
5 793
У родині захисника з Буковини народилася двійня: одне з немовлят потребує операції
4 904
«Укрпошта» продає п’ятиповерхову будівлю у центрі Чернівців
4 694
Онколог з Чернівців назвав невидимі симптоми раку, які часто ігнорують
4 680
Депутати Чернівецької облради достроково припинили повноваження голови Олексія Бойка
4 182
Приховані статки депутатів та фіктивна інвалідність: на Буковині правоохоронці продовжують викривати "схеми"
4 000
Вогонь знищив господарські будівлі та два автомобілі: на Буковині сталася масштабна пожежа
3 741


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.