Пенсійний фонд на Буковині реорганізовують, але працівники залишаються на своїх місцях

Новини Чернівців / новини
1 845
0
Пенсійний фонд на Буковині реорганізовують, але працівники залишаються на своїх місцях

Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області та управління Пенсійного фонду України в місті Чернівці реорганізовуються шляхом злиття в Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області, управління Пенсійного фонду України в Герцаївському районі та управління Пенсійного фонду України в Глибоцькому районі - в Глибоцьке об’єднане управління Пенсійного фонду України

Про це інформує Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області.

Не йдеться про ліквідацію пенсійної служби в м. Чернівцях чи в Герцаївському районі, – акцентував  Михайло Романів. Оптимізують лише керівний склад шляхом злиття окремих  управлінь в одну юридичну особу, повідомляє відомство.
Об’єднання двох управлінь в одне не тягне за собою скорочення спеціалістів, які зайняті наданням послуг. Фахівці з питань пенсійного забезпечення працюватимуть і надалі в тих самих приміщеннях і залах обслуговування,  як і до об’єднання. Для отримання сервісу не потрібно буде збирати візи та погодження керівництва - відвідувач отримає необхідний комплекс послуг безпосередньо у спеціаліста  у фронт-офісі (зал з обслуговування громадян), як і до об’єднання управлінь.

Як відзначив керівник Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області, головна мета оптимізації роботи Фонду - покращення якості управління в пенсійній системі та покращення якості надання послуг.

Також повідомлено, що фронт-офіси з обслуговування громадян зможуть функціонувати не тільки за місцем знаходження управління Пенсійного фонду, а й в центрах територіальних громад, якщо громади виявлять таке бажання і створять відповідні умови.

Приєднуйтесь до "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Дощ з мокрим снігом: якою буде погода на Буковині на вихідних
9 905
Два-три каштани в шафу - і багаторічна проблема вирішиться сама собою: про що йдеться
7 236
Чи будуть буковинці взимку зі світлом: у Чернівціобленерго прокоментували ситуацію
6 071
У Чернівцях пільговий маршрут на Калічанку почне обслуговувати ЧТУ
5 540
«Дах – як решето, небо видно!»: на Буковині ветеран АТО просить допомогти із покрівлею
5 519
"Золотий" генератор: ексдиректора лікарні у Чернівцях підозрюють у розтраті великої суми
5 338
Лікарям повідомили про підозру після смерті одеського мільйонера-забудовника
5 303
«За місяць робимо до 18 тонн»: як на підприємстві Буковини роблять натуральний сік — відео
4 213
У селах на Буковині спалах африканської чуми свиней: оголосили карантин
4 045
Вічна пам'ять і шана. Сьогодні у Чернівцях попрощаються із двома захисниками
3 957


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.