Військкомат запрошує на службу контрактників: обіцяють утричі вищу зарплату

Новини Чернівців / топ новини / Мобілізація і призов
3 126
0
Військкомат запрошує на службу контрактників: обіцяють утричі вищу зарплату

Під час проведення сьомої хвилі мобілізації армію комплектуватимуть в основному із досвідчених військових.

Про це журналісту molbuk.ua повідомили у Чернівецькому обласному військовому комісаріаті.

- Зараз ми створюємо базу військовозобов’язаних, - розповідає заступник обласного військового комісара Валерій МОВЧАНЮК. – Максимально набиратимемо контрактників. Тому що найбільша потреба зараз саме у професіоналах.

Облвійськкомат активно запрошує чоловіків на службу за контрактом. Обіцяють утричі вищу зарплатню порівняно з минулим роком:

- Раніше контрактник за місяць отримував близько двох з половиною тисяч гривень. А з січня цього року зарплатня складає від семи тисяч гривень на місяць! – розповідає Валерій Мовчанюк. - І це – контрактник першого року служби, без додаткової підготовки. Командир відділення – вісім – вісім з половиною тисяч гривень. Офіцери – десять тисяч. Ті ж, хто перебуває в зоні АТО, мають ще більше. Вважаю, для нашої області це немала сума.

Крім грошей, обіцяють також забезпечувати речами та харчами, тобто годувати та зігрівати навіть під час навчань та польових занять. Наразі вирішують питання компенсації солдатам та сержантам винайманого житла. Поки що це виплачують тільки офіцерам. Крім того ті, хто підписує вже другий контракт, можуть отримати освіту у вищих навчальних закладах, як просто для отримання знань, так і для отримання офіцерського звання. Наразі ж не вистачає спеціалістів зі спеціальностей, пов'язаних із експлуатацією бронетанкової техніки, починаючи із водіїв.

І все ж навіть такі "золоті гори" не надто спокушають чоловіків записуватися у контрактну армію, визнає Валерій Мовчанюк:

"Сказати, що ситуація з набором на контрактну службу дуже добра, не можу. Але й не скажеш, що зовсім не йдуть. Бояться не так самі чоловіки, як їхні родичі. Матері, дружини починають плакати, казати, що не пускають, що вдома малі діти…"

За словами заступника обласного військкома, поки що невідомо, скільки військовозобов’язаних потрібно буде призвати з Буковини. Ця кількість залежатиме від того, скільки по Україні до ЗСУ призовуть контрактників, а також скільки звільнять раніше мобілізованих.

"Якщо максимально наберемо контрактників, відповідно, менше треба буде добирати військовозобов’язаних", - пояснив Валерій Мовчанюк.

Приєднуйтесь до "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Депутати просять, щоб у Чернівцях не відключали від світла певні житлові об'єкти: про які саме йдеться
26 476
Бійка за участю прикордонників у селі на Буковині: що кажуть в громаді та ДПСУ
16 918
Волонтерка з Чернівців, яка допомагає ЗСУ, розповіла, про що говорили із Зеленським
8 203
Уряд включив "Буковину-1" до Реєстру індустріальних парків: що там вироблятимуть
5 246
Уряд впровадив зміни для отримання ID-картки та закордонного паспорта
5 209
«Війна знову забрала найкращого»: на Донеччині загинув воїн із Чернівців Сергій Петрінець
4 496
Фахівці з Чернівців вирушили до Києва, щоб допомогти відновити теплопостачання
3 662
Тече зі стелі: у ліцеї Чернівців під час відлиги затопило актову залу - відео
3 617
У центрі Чернівців на жінку впала брила льоду: вона потрапила до лікарні
3 512
Відключення залишаються тривалими: графік знеструмлення на Буковині на 30 січня
3 358