Буковинця, якому пришили ногу, виписали з лікарні і пообіцяли, що ходитиме

Новини Чернівців / Життя
1 775
0
Буковинця, якому пришили ногу, виписали з лікарні і пообіцяли, що ходитиме

Буковинець Василь Савчук, який втратив стопу ноги на пилорамі, уже повернувся з лікарні додому. Столичні лікарі пообіцяли, що пришита кінцівка функціонуватиме добре та чоловік зможе ходити.

Про це molbuk.ua розповіла мати буковинця Параска Савчук.

- Нині Вася вже вдома, - зауважила жінка. - Вставати з ліжка ще не може, але ногу відчуває. Щодня приходить сільська медсестра та робить йому перев’язки.

Нагадаємо, що після втрати ноги на пилорамі буковинця терміново відвезли до Києва на операцію.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10

Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.