Чернівецькі волонтери придбали ще одну машину в зону АТО

Новини Чернівців / Життя
2 134
0
Чернівецькі волонтери придбали ще одну машину в зону АТО

Автомобіль в зону проведення АТО волонтери повезуть вже завтра, 9 грудня. Як розповів волонтер Володимир Дорош, машина — малолітражка і на сто кілометрів їзди потребує чотири літри пального.

Придбали автомобіль за символічну ціну. Він коштує одну тисячу доларів. Оскільки зібрали лише 800 доларів, то 200 доларів волонтери ще винні.

- Знайшли цей автомобіль за символічну суму, - каже Володимир Дорош. - Першу допомогу в розмірі п’яти тисяч гривень дали представники державної фіскальної служби Чернівців, 245 доларів подарував Мирослав Саєвський, 55 доларів виділила агенція святкових церемоній "Шик". Буквально вчора директор фабрики вікон "Болена" пан Богдан дав ще 300 доларів. Ну ще залишилося зібрати 200 доларів.

Автомобіль отримають бійці дорожнього комендатського батальйону.

- Цей батальйон постійно передислоковується. І з того, що ми почули, останнім часом їм потрібно вбивати 150-200 км в одну сторону, а потім в іншу і ця їзда виконується на автомобілі Урал, - каже В. Дорош. - Розуміється, що шум від цього транспорту чути щонайменше за сто метрів.

На автомобіль поставили зимові шини. Його повезуть в АТО разом із бусом з продуктами харчування.

Приєднуйтесь до "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Африканська спека накрила Україну: синоптик назвав дату, коли стане прохолодніше
12 739
У Дністровському водосховищі - критично низький рівень води: на ГЕС зменшили виробіток електроенергії
6 314
Пенсії в Україні оформлюватимуть інакше: кому від серпня стаж зараховуватимуть за новими правилами
5 811
Реставрація за 2,6 млн грн так і не почалася: на Буковині судитимуть підрядника
5 273
Пенсіонерам необхідно змінити картки: один із великих банків припиняє роботу з Пенсійним фондом
5 175
На Буковині у річці зникли двоє чоловіків: тривають пошуки
5 075
У басейн забороняють приносити воду та їжу: фахівчиня пояснила, чи це дозволено
4 705
Нові виплати, тарифи й правила: до яких змін готуватись українцям у серпні
4 168
Сьогодні на Буковині попрощаються з двома полеглими воїнами
3 579
У Чернівцях без води понад 20 вулиць: аварія біля насосної станції
3 547