"Солідарність" програла "аграріям" крісло голови Хотинської райради

Новини Чернівців / політика, влада
2 914
0
"Солідарність" програла "аграріям" крісло голови Хотинської райради

На першому засіданні першої сесії Хотинської районної ради сьомого скликання після вручення посвідчень і значків новообраним депутатам відбулися вибори голови районної ради. Про це повідомляють "Хотинські вісті" у Facebook.

На цю посаду запропонували дві кандидатури - Олександра Плаксивого (від Аграрної партії України) та Олександра Паладюка (від блоку БПП Солідарність).

"Солідарність" програла "аграріям" крісло голови Хотинської райради

За результатами таємного голосування головою районної ради обрано Олександра Плаксивого, начальника відділу освіти райдержадміністрації. За нього віддали голоси 20 із 36 депутатів районної ради.

"Солідарність" програла "аграріям" крісло голови Хотинської райради

Його опонент набрав 9 голосів "за". Шестеро депутатів не підтримали жодної із запропонованих кандидатур, 1 бюлетень визнано недійсним.

Відкритим залишилося питання про обрання заступника голови районної ради. Його не розглядали, тому засідання не закривали. Триватимуть домовленості. Поки що це крісло залишилося вільним.

Нагадаємо, за результатами виборів 25 жовтня "Солідарність" отримала 9 місць (з 36) у Хотинській райраді, Аграрна партія — 8, "Батьківщина — 5. До ради загалом пройшли 8 партій.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Лишилося дві найхолодніші ночі: синоптикиня розповіла, коли чекати потепління
73 619
Раптово втратив свідомість: на Буковині поліцейський трагічно помер під час служби
23 413
У Чернівцях група лікарів допомагала ухилянтам оформити інвалідність: подробиці
15 223
Провулок Ентузіастів - на вулицю Героїв УПА: у Чернівцях перейменують дві вулиці та стадіон
9 464
Буковинцю, який кинув гранату в поліцейських, повідомили про підозру
6 977
10 тисяч євро за кожного: на Буковині викрили схему переправлення ухилянтів
6 788
Світла буде більше: на Буковині оновили графік відключень світла на сьогодні
6 470
Апеляційний суд залишив під вартою підозрюваного у викраденні 13-літньої школярки
5 273
Чоловік, який кинув гранату в поліцейських на Буковині, був п'яний: відео затримання
5 240
У Чернівцях низка будинків залишиться без води на невизначений термін: адреси
5 228