Ніхто вам не подарує грошей, хоч у вас прем’єр із Чернівців, - експерт

Новини Чернівців / політика, влада
1 681
0
Ніхто вам не подарує грошей, хоч у вас прем’єр із Чернівців, - експерт

Чернівчани самі повинні дбати про розвиток свого міста. Робити його кращим та комфортнішим, щоби завдяки цьому привабити сюди туристів та інвесторів. Тоді місто зможе саме на себе заробляти гроші і розпоряджатися ними. Ніхто нам не подарує грошей, навіть прем’єр-міністр, який родом із Чернівців.

Про це сказав радник з конституційних прав Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи, доктор права із Франції Алан ДЕЛЬКАМП. Він заявив про це у сесійній залі Чернівецької міськради під час зустрічі зі студентами факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету. Зустріч відбулася у рамках міжнародної наукової конференції "Муніципальні читання імені Антона Кохановського".

- Хтось із чернівецьких журналістів запитав мене, чого бракує Чернівцям, щоби стати європейським містом, - сказав Алан Делькамп. – Але я сюди приїхав не для того, щоби повчати чернівчан. Хочу лише сказати: ви маєте тут самі вирішувати всі свої проблеми, виявити всі ваші кращі боки і проаналізувати їх. Вас знають, ви як місто маєте що сказати, у вас дуже давня історія. Чернівці- прекрасне місто.

Алан Делькамп додав:

"Ви маєте все для того, щоби приваблювати туристів, створювати нові підприємства. І все це треба показати не лише в національному масштабі, а в масштабі всієї Європи. Гроші, які ви отримаєте завдяки цьому, підуть на розвиток інфраструктури в місті, доріг. Тоді Чернівці покажуть себе як розвинене місто. Бо ніхто вам не дасть грошей просто так, хоч у вас прем’єр-міністр і з Чернівців. Так не буває".

Ніхто вам не подарує грошей, хоч у вас прем’єр із Чернівців, - експерт

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Зросте мінімальна зарплата та курс валют: що передбачає державний бюджет на 2026 рік
11 364
Вчителька з села Розтоки написала перший роман «Анна» на діалекті Буковинської Гуцульщини
5 076
Понад 40 років навчала української мови та літератури: не стало багаторічної викладачки коледжу у Чернівцях
3 735
Півтори тисячі років під ногами. Поблизу центру Чернівців виявили унікальну пам’ятку
3 008
У Чернівцях попрощалися з диригентом Володимиром Шнайдером
2 802
Зеленський відзначив високими нагородами двох педагогів з Буковини
2 682
«Купуй чернівецьке»: на Центральній площі триває ярмарок-презентація локальних виробників
2 675
«Ці діти пожертвували своїми життями»: у ліцеї Чернівців – уже 14 загиблих на війні випускників
2 617
Загорівся магазин: на Буковині за добу сталося три пожежі
2 395
Служив від 18 років: що відомо про загиблого воїна з Буковини Максима Костюка
1 916


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.