Покарання студентів у Чернівцях за підкуп виборців - це попередження для всіх, - міністр Аваков

Новини Чернівців / топ новини / політика, влада / Місцеві вибори - 2015
2 766
0
Покарання студентів у Чернівцях за підкуп виборців - це попередження для всіх, - міністр Аваков

Міністр МВС Арсен Аваков назвав "попередженням для всіх" покарання студентів у Чернівцях за участь у схемі з підкупу голосів на виборах.

Про це глава МВС заявив у середу на засіданні Кабміну, пише molbuk.ua

Аваков доніс до відома членів уряду інформацію по фактах підкупу виборців і порушеннях виборчого процесу, які розслідувались МВС.

"У нас в Чернівцях мав місце випадок, розслідування кримінальної справи по статті 160 частина 4 – підкуп виборця, а саме пропозиція і обіцянка за голосування за окремого кандидата. Три студента ЧНУ під керівництвом одного з викладачів, який балотувався, організували злочинну групу через Інтернет і СМС, намагалися купувати голоси за 350 гривень у колег-студентів, були викриті, практично з наявним піймані", - повідомив Аваков.

"У результаті беззастережних доказів було складене швидке слідче судове рішення. На жаль, кожен з цих студентів отримав три роки позбавлення волі з випробуванням один рік. Керівник цієї групи, доцент однієї з кафедр, перебуває зараз за кордоном, але оголошений у розшук. Вважаю, що Інтерпол його нам видасть", - додав міністр МВС.

"Я вважаю, що це дуже важливий прецедент за статтею 160 частина 4. До того ця стаття не застосовувалася на таких практичних випадках. Вважаю, що це попередження всім тим, хто хоче таку схему зробити", - сказав А. Аваков.

"Я звертаюся до всіх, хто бере участь у політичному процесі - прийміть це до уваги і не ламайте свої життя, не продавайте свої голоси. Є речі, які не продаються", - додав міністр.

Як відомо, у Чернівцях трьох студентів засудили на 3 роки умовно за підкуп на виборах.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
У Чернівцях студент придумав замість Калинки зробити трасу "Формули 1"
12 667
В Україні відкриють гігантський аквапарк: що буде в новому комплексі
11 306
У Чернівцях змінять графіки руху тролейбусів і автобуса: що потрібно знати пасажирам
10 829
За ігри у піску - 150 гривень: у парку Чернівців розгорівся скандал з платною пісочницею
9 648
Останній вальс біля ЧНУ: відео випускників ліцею Чернівців підкорило мережу
6 503
П’ять днів без їжі та води: у Чернівцях рятувальники дістали чоловіка з колекторної ями
5 796
Президент Румунії попросив Росію бити по українських містах без шкоди для румунів
5 242
На Буковині 17-річний мотоцикліст перекинувся і злетів у річку: він загинув
4 923
На Буковині ввели карантин через сказ у собаки: село визнали загрозливою зоною
4 903
У Чернівцях від завтра дорожчає вода: у водоканалі оприлюднили нові тарифи
4 863