Про коаліцію в облраді ще рано говорити, але ситуація там буде непроста, - голова Чернівецької ОДА

Новини Чернівців / політика, влада
1 468
0
Про коаліцію в облраді ще рано говорити, але ситуація там буде непроста, - голова Чернівецької ОДА

Голова Чернівецької облдержадміністрації Олександр Фищук вважає, що про створення коаліції в облраді говорити поки що рано, але погоджується, що ситуація буде непростою.

Про це він повідомив у понеділок на прес-конференції, пише БукІнфо.

"Сьогодні ще важко говорити про створення коаліції, оскільки не оприлюднені результати. Ми можемо тільки здогадуватись. А здогадки в кожного з нас можуть бути лише свої. Але ситуація, будемо говорити, досить непроста. Найголовніше, щоб депутати, якщо ми ведемо мову про обласну раду, працювали в одному ключі на користь Чернівецької області, на підняття добробуту кожного жителя області й України", - розповів Фищук.

Зазначимо, що до Чернівецької облради за попередніми даними проходять десять партії, зокрема, й "Наш край", "Аграрна партія" та "Відродження" з екс-регіоналами в складі.

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Зросте мінімальна зарплата та курс валют: що передбачає державний бюджет на 2026 рік
16 219
Вчителька з села Розтоки написала перший роман «Анна» на діалекті Буковинської Гуцульщини
5 301
Понад 40 років навчала української мови та літератури: не стало багаторічної викладачки коледжу у Чернівцях
3 836
Зеленський відзначив високими нагородами двох педагогів з Буковини
2 802
«Купуй чернівецьке»: на Центральній площі триває ярмарок-презентація локальних виробників
2 780
Загорівся магазин: на Буковині за добу сталося три пожежі
2 596
Служив від 18 років: що відомо про загиблого воїна з Буковини Максима Костюка
2 113
Плата за доставку газу зміниться для всіх: суми в платіжках на весь рік можна дізнатися вже зараз
1 926
Вечір вдячності захисникам: у Чернівцях на День міста виступили SHUMEI і TAYANNA
1 884
У Чернівцях на завантаженій вулиці сталася ДТП: є потерпілі
1 804


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.