У Чернівцях чоловік по телефону погрожував кинути гранату в міську раду

Новини Чернівців / пригоди
1 787
0
У Чернівцях чоловік по телефону погрожував кинути гранату в міську раду

У Чернівцях чоловік по телефону погрожував кинути гранату в міську раду.

Про це журналістам molbuk.ua повідомив керівник муніципального контакт-центру Олександр Мадей.

За словами О. Мадея, чоловік зателефонував до контакт-центру і обурився, що на трасі "Чернівці - Мамаївці" у Кіцманському районі через ремонт на переїзді утворився затор. Він вимагав, аби міська рада навела порядок і погрожував кинути гранату в ратушу.

Оператори контакт-центру повідомили про цю погрозу на спецлінію міліції "102", передали аудіозапис телефонної розмови і номер телефону додзвонювача.

"Контакт-центр закликає мешканців Чернівців не оперувати такими фразами із погрозами про застосування зброї, особливо в період неоголошеної війни в Україні. Про такі випадки будемо інформувати правоохоронні органи", - заявив Олександр Мадей.

"Що ж до вирішення проблем мешканців Чернівців, контакт-центр завжди готовий надати допомогу в їх вирішенні. Контактні телефони контакт-центру: 15-80, 588-888 і мобільний: 050 222 15 80, 096 222 15 80", - додав керівник контакт-центру.

Нагадаємо, у понеділок у центрі Чернівців шукали вибухівку - знайшли порожню коробку.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Сумна звістка з фронту: загинув воїн із Буковини Микола Козуб
5 242
У Львові побили чернівчанку: вона заступилася за жінку, яку при дітях лупцював чоловік - відео
4 259
Пожежа у багатоповерхівці Чернівців: ДСНС врятували трьох діток - відео
3 215
"Це вже перебір": Клічук - про кримінальні справи проти посадовців міськради Чернівців
2 979
«Раніше було по 20 людей, а тепер двоє»: у Чернівцях бракує волонтерів для плетіння маскувальних сіток
2 874
У Чернівцях "замінували" будівлю ОВА, університет і торгові центри
2 705
Смерть буковинки Вікторії Тоненчук: підозрюваному продовжили запобіжний захід
2 573
У Києві учнів не допустили до уроків, бо ті були в шортах: батьки обурені
2 473
Нічна атака РФ: над Буковиною літали дрони, також була загроза ракетного удару
2 320
Діти не йдуть до школи, мешканців просять не відчиняти вікна: наслідки атаки РФ на Прикарпатті
2 272


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.