Буковинські лучники настріляли на три медалі

Новини Чернівців / спорт
1 179
0
Буковинські лучники настріляли на три медалі

Три медалі привезли буковинські лучники з Черкас з чемпіонату України. Дві з них — на рахунку нашої олімпійки, двічі бронзової призерки Європейських ігор Лідії Січенікової. Вона стала чемпіонкою України у програмі "команда-мікс" разом з буковинцем Ігорем Омельченком і виборола "бронзу" в особистій першості.

Читайте: Чернівчанка Січенікова здобула ще одну медаль на Європейських іграх

У Черкасах стріляли представники всіх областей, які культивують стрільбу з лука — 60 жінок і 70 чоловіків. Наша команда складалася з 9 спортсменів, повідомили molbuk.ua заслужені тренери України з Чернівців Олег Осипенко і Наталя Єгорова.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.