Мерія звітує, що ремонт вулиці Хмельницького йде за планом

Новини Чернівців
1 373
0
Мерія звітує, що ремонт вулиці Хмельницького йде за планом

Працівники КП "МіськШЕП" 1 липня продовжували підготовчі роботи для облаштування дорожнього полотна на вулиці Б.Хмельницького. Про це повідомляє прес-служба Чернівецької міської ради.

Зокрема, було здійснено виїмку ґрунту для облаштування корита на ділянці довжиною 50 п.м від вул. 28 Червня до вул. Горького. Роботи під постійним технічним наглядом виконувалися до 20.00, – повідомив відповідальний за якісне виконання капітального ремонту дороги на цій вулиці, заступник директора департаменту ЖКГ міської ради Олег Пилип’як.

2 липня планується провести утрамбування основи корита дороги на ділянці від вул. Сімовича до вул. 28 Червня, розпочати облаштування подушки із гравійного покриття для подальшої засипки щебенем фракції 40-70.

Про усі виконані і заплановані роботи на цьому об’єкті інформуються представники вуличного комітету, які залучені для забезпечення громадського контролю за роботою підрядників.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.