У Сіреті потонув 30-річний буковинець

Новини Чернівців / кримінал
2 929
0
У Сіреті потонув 30-річний буковинець

На Буковині 15 червня в селі Черепківка Глибоцького району в р. Сірет втопився чоловік 1985 року народження.

Як повідомляє прес-служба УДСНС України у Чернівецькій області, компанія з трьох осіб приїхала на відпочинок із Сторожинецького району. Один із них вирішив піти покупатися в річці, двоє інших залишилися на березі. Чоловік відпливши близько 10 метрів від берега зник під водою. Його товариш, який перебував на березі, намагався допомогти людині, однак зробити це вже не було змоги, адже глибина в даному місці сягає близько 6 метрів.

Для пошуку чоловіка на місце події були направлені працівники групи водолазних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС України у Чернівецькій області. Рятувальники виявили тіло загиблого та підняли його на поверхню. Тіло загиблого направлено на судово-медичну експертизу в смт. Глибока для встановлення причини смерті.

Це вже другий випадок загибелі людини на водоймі у 2015 році. Тепла погода, яка встановилася у Чернівецькій області, сприяє відпочинку громадян поблизу водоймищ, однак нехтування елементарними правилами безпеки може призвести до трагедії. 
Управління ДСНС України у Чернівецькій області нагадує людям, що під час відпочинку на воді, слід дотримуватися правил безпеки, адже вода не пробачає помилок. Перш за все пам’ятайте, що купатися дозволено тільки в спеціально обладнаних місцях, поруч з якими постійно чергують рятувальники. Безпечніше відпочивати на воді у світлий час доби, у спокійну безвітряну погоду, при температурі води не менше +18, повітря не нижче +24. Слід звернути увагу, що діти гинуть в тих випадках, коли поруч немає дорослих, які могли б допомогти. Тому батькам слід пам’ятати про це і слідкувати за своїми дітьми під час відпочинку, адже їхня поведінка у воді непередбачувана. Не заходьте у воду у нетверезому стані, ніколи не плавайте наодинці, особливо якщо не впевнені у своїх силах. Не пірнайте у воду з берега, гірки чи дерева. Будьте обережні, дотримуйтеся правил безпеки!
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.