Чернівецькі "Соколи" знову поступилися

Новини Чернівців / спорт
1 402
0
Чернівецькі "Соколи" знову поступилися

Чернівецький бейсбольний клуб "Соколи" зіграв у другому турі вищої ліги (Дивізіон А). Наші хлопці зійшлися на виїзді із учасником єврокубків "Діамантом-СДЮШОР" (Кіровоград). Господарі перемогли з рахунками 11:1, 20:1 і 15:11.

Буковинці чинили опір у першій і третій грі і навіть вели в рахунках. Головний тренер "Соколів" Ростислав Гринчук прокоментував так: "Я сподівався на кращий результат, у нас були шанси, але перемогу здобувають сильніші. Нам ще бракує майстерності і тренованості. Також були провалені зміни".

Турнірне становище команд: КНТЕУ-Єлизаветград (Кіровоград) — 6 ігор, 6 перемог — 12 очок, "Західний вогонь" (Рівне) — 6 ігор, 3 перемоги і 3 поразки — 6 очок, такі самі показники у "Діаманта". А у "Соколів" наразі 6 поразок.

Наступні матчі 27-28 червня на виїзді з лідером КНТЕУ-Єлизаветград (Кіровоград).
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.