Чернівецькі студенти прибирали берег річки Прут

Новини Чернівців / Новини
1 874
0
Чернівецькі студенти прибирали берег річки Прут

25 квітня у рамках Всесвітнього суботника

25 квітня під час Всеукраїнського суботника "Зроби Україну чистою" студенти та викладачі Буковинського державного медичного університету під гаслом "Студенти БДМУ за чисте довкілля" прибрали берег р. Прут, загальною протяжністю близько 2 300 м. Під час акції було зібрано 3 вантажівки сміття.

Така акція – не перша вже не перша для студентів та викладачів БДМУ. Першотравнева районна в м. Чернівці рада забезпечила волонтерів транспортом для вивозу сміття, а Всеукраїнська громадська організація "Зроби Україну чистою" – пакетами для сміття та рукавицями.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.