До питання про своє можливе звільнення ставлюся спокійно, - Кушнірик

Новини Чернівців / політика, влада
1 975
0
До питання про своє можливе звільнення ставлюся спокійно, - Кушнірик

Секретар Чернівецької міської ради Ярослав Кушнірик спокійно ставиться до того, що деякі депутати хочуть ініціювати питання про його звільнення з посади.

- Були розмови про те, що через вето міського голови на сесії буде розглядатися питання про звільнення секретаря міської ради. Коли порахували, що голосів на звільнення секретаря немає — пішла інша "страшилка" про звільнення заступника мера, який відповідає за житлово-комунальне господарство. Мета цього — залякати міського голову і на зиму місто залишити без тих людей, які відповідають за житлово-комунальне господарство. Міський голова рішення свого не змінив. Якщо ж будуть пропозиції голосувати за моє звільнення — я ще на другій сесії після призначення сказав, що готовий поставити на голосування таку пропозицію. Затримки з мого боку не буде. Ставлюся до цього спокійно — як депутати вирішать — так і буде.

Нагадаємо, міський голова Олексій Каспрук заявив, що депутати Чернівецької міськради мають намір ініціювати звільнення заступника міського голови Георгія Леонтія та секретаря міськради Ярослава Кушнірика.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.