Реконструювати кінотеатр Миколайчука пропонують студентам

Новини Чернівців / культура, шоу-бізнес
1 951
0
Реконструювати кінотеатр Миколайчука пропонують студентам

У Чернівцях у приміщенні кінотеатру імені І.Миколайчука зібрались студенти-архітектори, їхні викладачі та координатори Громадського руху для обговорення майбутньої реконструкції приміщення. Студенти можуть запропонувати свої ідеї

Одна із координаторів Леся Воронюк говорить: "У даному приміщенні хотілося би побачити дійсно культурний центр, який охопить всі сфери культури: кінозал - на першому поверсі; виставкова галерея із можливостями для інсталяцій різних за складністю та об’ємом мистецьких творів; музичний зал. Нині туристи масово відвідують Резиденцію митрополитів Буковини і Далмації, спадщину ХІХ ст., сучасні Чернівці також повинні залишити спадщину своєї доби. Нею може стати реконструйований кінотеатр, адже саме це місце пронизане духом відомого митця".

Невдовзі планують продемонструвати макети реконструйованого кінотеатру. (І.Кузьміч)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.