Чернівці приєднаються до світової акції читання "Заповіту"

Новини Чернівців
1 368
0
Чернівці приєднаються до світової акції читання "Заповіту"

Чернівецький відділ Союзу Українок долучається до ініціативи Українського католицького університету про відзначення 200-ої річниці з Дня народження Тараса Шевченка акцією-флешмобом - читанням його поезії у всьому світі в один день 9 березня 2014 року.

Акція розпочнеться об 11 годинні 9 березня 2014 року на Центральній площі міста Чернівці, на місці, де з кінця 2013 року працює відділення "Сбербанку Росії" (початок вул. Ольги Кобилянської).

Під час акції о 12.00 разом з іншими містами України і світу в Чернівцях декламуватимемуть "Заповіт" Шевченка, а відзняте відео надішлють в УКУ. З цих відео організаторами буде змонтований один загальний відеоролик, де кожна фраза вірша буде читатися в різних містах та різними людьми.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.