Реконструкцію 5-го сектору будуть проводити поетапно

Новини Чернівців
1 802
0
Реконструкцію 5-го сектору будуть проводити поетапно

На засіданні виконавчого комітету Чернівецької міської ради було розглянуто питання благоустрою 5-го торгового сектору (продукти харчування) КП МТК "Калинівський ринок". На засіданні також були присутні представники ініціативної групи підприємців сектору.

Як повідомляє сектор інформації та зв’язків з громадськістю міської ради, виконком затвердив рішення про виготовлення проектно-кошторисної документації реконструкції 5-го сектору Калинівського ринку. Найближчим часом вона буде підготовлена, після чого перейдемо до початку робіт. Керівництво комунального підприємства в обов’язковому порядку має забезпечити підприємців місцями для торгівлі на час проведення реконструкції, яка триватиме близько двох місяців – орієнтовно вона завершиться наприкінці літа. Також на прохання підприємців майбутньому підряднику рекомендовано проводити роботи поетапно, і по можливості уникати вивозу контейнерів з сектору на час виконання робіт.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.