На Буковині торік затримали майже 6 тисяч п’яних водіїв

Новини Чернівців / кримінал
1 938
0
На Буковині торік затримали майже 6 тисяч п’яних водіїв

Всього за рік, що минув, працівники Буковинської автоінспекції виявили та припинили 46920 порушень правил дорожнього руху. Про це повідомляє прес-служба УДАІ УМВС України в Чернівецькій області.

5618 водіїв було притягнуто до адміністративної відповідальності за керування транспортними засобами в стані сп’яніння.

12781 водій перевищив дозволену швидкість руху.

6114 водіїв порушили правила обгону.

4236 водіїв порушили правила проїзду перехресть.

362 водії створили аварійні ситуації.

Всі ці порушення є грубими, небезпечними порушеннями правил дорожнього руху.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.