Літак з Чернівців до Києва летить напівпорожнім

Новини Чернівців / економіка, бізнес / топ новини
5 286
0
Літак з Чернівців до Києва летить напівпорожнім


На авіарейс "Чернівці - Київ" ажіотажу нема: до столиці літак летить напівпорожнім. Кількість пасажирів, яку літак перевозить до Києва – від 12 до 26, у той час, як на борту його вміщується 48 людей.

Про це кореспонденту molbuk.ua повідомив директор аеропорту "Чернівці" Віктор Миронюк.

- Сподіваємось, що така мала кількість пасажирів спричинена тим, що зараз липень, і багато людей на відпочинку. Гадаю, що вже у серпні пасажирів побільшає, - додав директор аеропорту.

Вартість квитка на літак до столиці нині - від 1300 до 1800 гривень. Щоправда, ці ціни діятимуть до кінця серпня. Літак до Києва відправляється тричі на тиждень – в понеділок, середу і п’ятницю о 7.30. Повернення зі столиці – о 19.00. Здійснює регулярний рейс Міжнародна акціонерна авіаційна компанія "Урга" з Кіровограду.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.