Пологовий будинок у Чернівцях зачинили на ремонт

Новини Чернівців
5 645
0
Пологовий будинок у Чернівцях зачинили на ремонт

Чернівецький міський пологовий будинок № 2, що на вулиці Рівненській, зачинили на ремонт. Він триватиме упродовж місяця. Заклад відчиниться 25 липня. Цього року пологовому будинку не дали коштів на ремонтні роботи.

– Ми зачинилися на місячний поточний ремонт, який здійснюється щороку, – розповів головний лікар міського пологового будинку № 2 Альберт КУРІЦИН. – Щомісяця у нас народжують у середньому 200 породіль. Тепер жінкам, які народжуватимуть у липні, доведеться звертатися до міського пологового будинку № 1. На відміну від попередніх років, нам не виділили цьогоріч з міського бюджету жодних коштів на ремонтні роботи. Отож доведеться якось викручуватися. Власними силами зробимо санітарну побілку. Чогось капітального робити не плануємо. Хіба що вдасться знайти спонсорів.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.