На Буковині зросла народжуваність

Новини Чернівців
1 975
0
На Буковині зросла народжуваність

За 4 місяці цього року в Чернівецькій області народилося 3 тис. 808 дітей проти 3 тис. 487 за аналогічний період 2011 року, тобто показник народжуваності зріс на 10,9 %. Показник перинатальної смертності за цей період склав 6,8%О (26 випадків), за 4 місяці 2011 року - 9,75 %О (34 випадки). Показник ранньої неонатальної смертності (від 0 до 7 діб ) склав 3,4%О, у минулому році 4,0 %О. Про це повідомляє управління охорони здоров’я облдержадміністрації.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.