На Буковині наклав на себе руки заслужений журналіст України

Новини Чернівців / кримінал
6 824
0
Сьогодні в Хотині близько 13.00 наклав на себе руки колишній головний редактор газети "Хотинські вісті" заслужений журналіст України Василь Бурлака. Про це стало відомо molbuk.com з власних джерел.

Тіло загиблого близько 15.00 вдома виявила дружина.

Василю Бурлаці було 62 роки. До весни 2010 року він працював головним редактором "Хотинських вістей". Тоді районна рада розірвала з ним контракт у зв’язку із завершенням терміну дії. До вересня 2010 року працював у газеті журналістом.

Факт самогубства підтвердив прокурор Хотинського району Василь Гінгуляк.

Видимих причин для такого вчинку джерела не називають.

Правоохоронці з’ясовують обставини.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.