Чернівчанин зберігав удома гранату із запалом

Новини Чернівців
1 014
0
Чернівчанин зберігав удома гранату із запалом


35-річний житель Чернівців зберігав удома гранату із запалом без відповідного на це дозволу. Слідчі поліції повідомили йому про підозру. Чоловікові загрожує до семи років позбавлення волі.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області, пише molbuk.ua



Під час обшуку вдома у чоловіка фігуранта правоохоронці виявили та вилучили осколкову гранату із запалом.

Слідчі Чернівецького районного управління поліції під процесуальним керівництвом прокуратури повідомили фігуранту про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.

Триває досудове розслідування.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.