У парку Шевченка в Чернівцях триває вирубка аварійних дерев - фото

Новини Чернівців / фоторепортаж / гаряча тема
2 003
0

У Чернівцях у парку імені Т. Шевченка триває вирубка аварійних дерев.

Про це повідомляє molbuk.ua



Тут працює техніка, комунальники. Працівники Тресту зеленого господарства зазначають, що дерева, які вони спилюють, - дуже сухі і потребують знесення.





































Як розповіла раніше у коментарі molbuk.ua директорка Центру культури та дозвілля імені Тараса Шевченка Марта Шумілова-Лисякова, на всі дерева, які будуть зносити, є відповідні ордери.

"Загалом видали ордерів на 56 аварійних дерев. Наразі знесли близько десяти. Тож приблизно є ще 46 ордерів на знесення. Коли це робитимуть - визначає Зелентрест. Робить це, коли має можливість, техніку, людей", - каже директорка.

Посадовиця запевняє, що на місці знесених висадять нові дерева і "парк лисим не буде".

Читайте також: Ремонт доріжок у парку Чернівців затягнувся через сніг - фото

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.