Зникнення військового та подорожчання проїзду в тролейбусах у Чернівцях: головні новини минулої доби

Новини Чернівців / Головне за день / гаряча тема
2 026
0

Пішов з дому та не повернувся. На Буковині розшукують 34-річного військового

На Буковині розшукують 34-річного військового Дімітраш Михайла Євгеновича. Житель села Котелеве Чернівецького району 24 лютого пішов з дому та досі не повернувся.

Читати далі...




У Чернівцях з 1 березня проїзд у тролейбусах стане дорожчим

З 1 березня у тролейбусах Чернівців подорожчає вартість проїзду.

Читати далі...



"Готуємо щодня, без вихідних": як у Чернівцях працює соціальна кухня - фото


Від початку війни волонтери "Справа Кольпінга в Україні" щодня, без вихідних, готують по 500 обідів для переселенців і військових. Та зараз благодійники зіштовхнулися з проблемою відсутності приміщення.

Читати далі..

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.