«Юність Буковини» отримала нового тимчасового керівника

Новини Чернівців / культура, шоу-бізнес
3 637
0

У Чернівцях призначили виконувача обов’язків директора комунального закладу "Чернівецький обласний центр естетичного виховання "Юність Буковини" Людмилу Гатрич.

Відповідне розпорядження підписав голова обласної ради Олексій Бойко, пише molbuk.ua



Зазначається, що трудовий договір з нею підписано на період з 2 серпня 2021 року до 1 жовтня 2021 року.

Водночас Бойко підписав розпорядження про звільнення попередньої керівниці "Юності Буковини" Лади Касьянчук за угодою сторін.

Довідка

Людмила Гатрич – відома на Буковині режисерка, заслужений працівник культури України. Її чоловік – Іван Гатрич, композитор і доцент кафедри музики ЧНУ.

Дочка Людмили Гатрич Вікторія – директорка департаменту комунікацій Чернівецької ОДА.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.