Поліція перевіряє, хто перекрив газ на одній із вулиць Чернівців

Новини Чернівців
1 643
0
Поліція перевіряє, хто перекрив газ на одній із вулиць Чернівців


Поліція Буковини проводить перевірку за фактом перекриття газової установки.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області.





На одній з вулиць міста Чернівці зловмисники перекрили засувку на газопроводі. У результаті чого майже 1 тисяча мешканців багатоквартирних будинків залишилися без газопостачання.

На спецлінію "102" звернувся співробітник відділу економічної безпеки, що невідомі особи перекрили газову засувку на газопроводі на вулиці Хотинській у місті Чернівці.

Для встановлення всіх обставин події за вказаною адресою виїхала слідчо-оперативна група Садгірського відділення поліції.

Наразі правоохоронці встановлюють осіб, причетних до самовільного втручання в роботу газорозподільної системи.

Нагадаємо, близько 1 тис. квартир в м. Чернівці залишилися без газу через умисні дії з перекриття засувки.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.