За добу на Буковині померли троє людей

Новини Чернівців
1 819
0
За добу на Буковині померли троє людей


За минулу добу у Чернівецькій області зафіксовано 3 летальних випадки. Усі померлі мали важкі форми пневмонії, перебували на апаратах штучної вентиляції легень.

Про це повідоиляють у Чернівецькій ОДА.



Серед померлих лише одна людина з підтвердженим коронавірусом, у двох - підозра:

Жінка з Глибоччини, 1943 р. н., із підтвердженим коронавірусом. Померла у Глибоцькій ЦРЛ.

Чоловік 1971 р. н. із Вижницького району. Мав також хронічний обструктивний бронхіт, цукровий діабет, кардіосклероз, підозру на COVID-19. Помер у Сторожинецькій ЦРЛ.

Чоловік 1946 р. н. із Новоселицького району. Хворів також на цукровий діабет, мав підозру на коронавірус. Помер у Новоселицькій ЦРЛ.

Загальна кількість зареєстрованих летальних випадків від коронавірусу на Буковині – 109.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.