У Чернівцях розкопують вулицю, на якій влітку стелила асфальт Оксана Продан – фото

Новини Чернівців / новини / гаряча тема
2 834
0
У Чернівцях розкопують вулицю, на якій влітку стелила асфальт Оксана Продан – фото

У Чернівцях на вулиці Щербанюка працівники "Чернівціводоканалу" розпочали розкопки ділянки дороги, на якій влітку перед виборами провели капітальний ремонт за ініціативи екс-нардепа Оксани Продан.

Як повідомляє кореспондент molbuk.ua, комунальники вирізали квадратами асфальт на вулиці та проводять аварійно-відновлювальні роботи на каналізаційному колекторі.



Рух транспорту на цій ділянці дороги перекрито до 11 жовтня.

Як відомо, 27 червня 2019 року кандидатка у нардепи Оксана Продан ініціювала самовільний ремонт частини вулиці Щербанюка. У коментарі журналістам Продан сказала, що за ремонт не платила, а знайшла підприємців, які погодилися оплатити роботи. Конкретних прізвищ не назвала.

Міський голова Олексій Каспрук розкритикував самовільний ремонт дороги, зазначивши, що спочатку на вулиці потрібно замінити комунікації.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.