На Буковині прикордонники виявили «Mercedes», який понад рік розшукували в Італії

Новини Чернівців / новини
1 641
0
На Буковині прикордонники виявили «Mercedes», який понад рік розшукували в Італії

На Буковині вчора, 15 травня, у пункті пропуску "Порубне", що на українсько-румунському кордоні, прикордонники Чернівецького загону виявили викрадений у ЄС автомобіль.

Як повідомили у прес-службі загону, автомобіль марки "Mercedes" знаходився у міжнародному розшуку з березня 2018 року, пише molbuk.ua.



Під час перевірки на кордоні мікроавтобуса з німецькою реєстрацією спрацювала одна із баз даних щодо викрадених транспортних засобів.

Як стало відомо пізніше, даний автомобіль 2015 року випуску знаходився у базі даних "Інтерпол" за ініціативи італійських правоохоронців та являється викраденим.

Транспортний засіб та водій, який намагався в’їхати на територію України, затримані й передані працівникам Національної поліції для з’ясування всіх обставин.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.